Czy wiecie, że aktywni odbiorcy szkolenia zapamiętują nawet 7x więcej, niż osoba samodzielnie czytająca tę samą treść? Z myślą o tym Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa oferuje szeroki wachlarz szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa adresowanych do różnych grup docelowych.
Wiemy, że nie wystarczy odpowiedni sprzęt i zabezpieczenia – to ludzie, którzy go obsługują muszą znać podstawy bezpiecznego zachowania w sieci. Szkolenia z cyberbezpieczeństwa mają ogromną przewagę nad innymi formami przekazywania wiedzy i są nieodzownym elementem zachowania bezpieczeństwa w firmie czy przedsiębiorstwie. Dziś, dzięki nowoczesnym narzędziom, wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa można przyswajać online, w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu.
Platforma szkoleniowa od Krajowego Instytutu Cyberbezpieczeństwa to najskuteczniejsze szkolenia z zakresu cybersecurity online, ponad 230 obszarów tematycznych, możliwość nauki w wielu językach, pełne raportowanie z podziałem na wszystkich uczestników szkolenia. Zapewniamy zarówno dostęp do platformy oraz dostępnych w niej materiałów w formie samodzielnej obsługi po stronie klienta, jak i dostęp z pełnym zarządzaniem po naszej stronie. Wówczas to my, w uzgodnieniu z Klientem, przygotowujemy harmonogram szkoleń, ich tematykę, wykonujemy testy socjotechniczne rozłożone nawet na wiele miesięcy współpracy.
Pełna automatyzacja oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że klienci z łatwością korzystają z funkcjonalności platformy. W swojej ofercie udostępniamy użytkownikom platformę do prowadzenia regularnych testów phishingowych, która wykorzystuje uczenie maszynowe, aby automatycznie wybrać najlepszy szablon testu bezpieczeństwa phishingu dla każdego użytkownika w oparciu o jego indywidualne wskaźniki wydajności phishingu i szkolenia. Dzięki funkcji Virtual Risk Officer (VRO) mamy wgląd oraz dostęp do przydatnych wskaźników, które pozwalają lepiej zrozumieć powierzchnię ataku Twojej organizacji i dowiedzieć się, którzy użytkownicy mogą być bardziej podatni na atak phishingowy.
Wykupując dostęp do naszych szkoleń online zyskujesz także szereg innych możliwości związanych z prowadzeniem regularnych testów phishingowych:
– ponad 15 tys. szablonów phishingowych
– łatwe tworzenie własnych szablonów
– planowanie kampanii phishingowych na zasadzie „ustaw i zapomnij”
– opatentowana technologia Social Engineering Indicators™ zamienia każdą symulowaną wiadomość phishingową w narzędzie, którego można użyć do dynamicznego szkolenia pracowników, natychmiast pokazując im ukryte czerwone flagi, które przeoczyli w tej wiadomości e-mail
– QR Code Phishing do testowania użytkowników za pomocą symulowanych ataków phishingowych, które wykorzystują kody QR (szybkiej odpowiedzi) jako wektor ataku
– ukierunkowane kampanie spear-phishingowe, zastępowanie pól spersonalizowanymi danymi
– testy otwierania załączników MS Office: Word, Excel, PPT i PDF (również spakowanych), a także załączników HTML
– Free Phishing Attack Surface – analiza wiadomości e-mail należących do domeny użytkownika
– konta z wieloma domenami dla administratorów lub MSP, którzy zarządzają wieloma organizacjami (bez dodatkowych opłat)
– 10 najpopularniejszych wiadomości phishingowych tygodnia – odszukanych i gotowych do wysłania do pracowników
A do tego pełne raportowanie, które zbiera wszystkie, niezbędne informacje w jednym miejscu. Zapytaj o testy phishingowe i pozostałe możliwości naszej platformy do szkoleń online.
NOWOŚĆ!
Jako jedyni, udostępniamy w ramach platformy szkoleniowej serial “The Inside Man”, w którym wątki bohaterów przeplatane są różnymi zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem w sieci. To idealne połączenie rozrywki i nauki, która przynosi spektakularne efekty.
Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, a także do zapoznania się z naszą pełną ofertą: Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa
Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1 00-124 Warszawa
e-mail: [email protected]
+48 22 417 03 50
Artykuł sponsorowany
Przechowywanie danych w chmurze polega na zapisywaniu i zarządzaniu danymi na zdalnych serwerach, które są dostępne przez internet. Zamiast przechowywać pliki na lokalnych dyskach twardych lub serwerach, użytkownicy mogą korzystać z infrastruktury dostarczanej przez dostawców usług chmurowych. Jest to wygodne i efektywne rozwiązanie, które zapewnia dostęp do danych z dowolnego miejsca, elastyczność, skalowalność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.
© Portal Poradyodo.pl