Filmy na YouTube’ie, podcasty, a może inne materiały? Sprawdź, czy można korzystać z materiałów dostępnych w sieci, tak aby nie naruszyć praw autorskich.
Zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 zostały już zakończone. Nie mamy jednak pewności, czy ciągle trwająca pandemia pozwoli na powrót do szkół jesienią. Dlatego w kontekście nauki zdalnej (ale nie tylko) warto zastanowić się, jakie materiały można wykorzystywać w jej trakcie. Czy z ostrożności należy ograniczać się jedynie do materiałów na stronie epodreczniki.pl promowanych przez resort edukacji? Czy też można wykorzystywać inne materiały dostępne w sieci, w tym w serwisie YouTube?
Jeśli masz już dostęp do Portalu, zaloguj się »
Przechowywanie danych w chmurze polega na zapisywaniu i zarządzaniu danymi na zdalnych serwerach, które są dostępne przez internet. Zamiast przechowywać pliki na lokalnych dyskach twardych lub serwerach, użytkownicy mogą korzystać z infrastruktury dostarczanej przez dostawców usług chmurowych. Jest to wygodne i efektywne rozwiązanie, które zapewnia dostęp do danych z dowolnego miejsca, elastyczność, skalowalność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.
© Portal Poradyodo.pl